Sākums

Par mums

„Eurochance" ir izaicinājums Latvijas un Eiropas tirgum. Kompānija tika izveidota, lai palīdzētu apgūt un izmantot Eiropas Savienības sniegtās priekšrocības. Uzņēmuma galvenā darbības sfēras ir nodrošināšana ar personālu.
„Eurochance” darbības teritorija ir viss Eiropas Savienības iekšējais tirgus. Šobrīd veiksmīgi darbojamies Zviedrijā  un Spānijā un strādājam pie tā, lai drīz sāktu darbību arī  Skandināvijas valstīs un Holandē.

Nodrošinām ar personālu

Nodrošināšana ar personālu, jeb kā to citās valstīs sauc - darbaspēka izīrēšana. Tas ietver kvalitatīva, godīga un čakla darbaspēka izīrēšanu uzņēmumiem, kuriem tas ir nepieciešams. Darbaspēks parasti tiek īrēts tad, kad tas ir visvairāk nepieciešams, piemēram „karstajās stundās”, kad ir visvairāk apkalpojamo klientu, vai neparedzēta darba apjoma pieauguma gadījumā. Tādējādi uzņēmumi saņem papildus darba rokas tieši tad un tikai tad, kad tas ir vajadzīgs. Tas novērš dīkstāvi un efektivizē finansu resursu izmantošanu.

Piesakies darbam!

„Eurochance” piedāvā ikvienai personai, kura vēlas strādāt un nopelnīt atbilstošu atalgojumu, piereģistrēties mūsu on-line datu bāzē, kas paver iespējas uz labi apmaksātu, stabilu un interesantu darbu.

„Eurochance” augstu vērtē darbinieku drošību un veselību, tādēļ par visiem mūsu darbiniekiem tiek maksāti nodokļi, kas dod iespējas saņemt slimības naudu vai bezdarbnieku pabalstus pēc darba beigšanās. Visiem darbiniekiem piedāvājam kļūt par arodbiedrības biedriem, kas viņiem nodrošina drošus darba apstākļus, bezmaksas juridiskās konsultācijas un iespēju aizsargāt savas tiesības.

Vakances

Lūdzam piesakoties vakancēm OBLIGĀTI norādīt kura vakance Jūs interesē

Pieteikties var aizpildot mūsu reģistrācijas formu, vai sūtot savu cv uz mūsu e-pastu This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 

Uzkopējas darbam Jankopingā, Zviedrijā

Darba pienākumi:  dažāda veida uzkopšanas darbi, biroji, dzīvokļi

Pieredze/Prasības: angļu valoda sarunvalodas līmenī, iepriekšējā darba pieredze uzkopšanā,  B kategorijas tiesības

Darba sākums: 2018.gads MARTS

Pieteikšanās: ŠEIT

 

 

Palīgstrādnieki kabeļu uzstādīšanas darbos, Londona

Darba pienākumi: interneta kabeļu uzstādīšana

Pieredze/Prasības: angļu valoda sarunvaloda, ieteicamas B kategorijas tiesības

Darba sākums: 2018.gads APRĪLIS

Pieteikšanās: ŠEIT

 

 

Industrālā printēšana, 2 cilvēki, Zviedrija, Gotlande

Darba pienākumi: jādarbojas ar speciālu mašīnu, kas griež dažāda veida poligrāfijas darbus, jāveido dažāda veida izkārtnes un grafiskie elementi, darbs ar poligrāfijas mašīnām un to iestatīšaa

Pieredze/Prasības: angļu valoda sarunvaloda, pieredze poligrāfijas darbos iepriekš

Darba sākums: 2018.gads MARTS

Pieteikšanās: ŠEIT

 

Krāsotāju, darbam Stokholmā

Darba pienākumi: jākrāso kāpņutelpas, iekšdarbi, obligāti pieredze špaktelēšanas darbos

Pieredze/Prasības: angļu valoda sarunvaloda, iepriekšējā pieredze

Darba sākums: 2018. gads MARTS

Pieteikšanās: ŠEIT

 

 

Darbs fermā

Darba pienākumi:  dažāda veida traktortehnikas darbi, lauku apkopšana u.c.

Nepieciešams: Angļu valoda sarunvalodas līmenī, pieredze darbos ar lopiem

Darba sākums: 2018. gads APRĪLIS

Pieteikšanās: ŠEIT

 

CE kategorijas šoferus darbam Zviedrijā

Darba pienākumi:  CE šofera darbs, pieejami 2 veida, gan īstermiņa, gan ilgtermiņa, dažāda veida kravu pārvedumi

Pieredze/Prasības: angļu valoda sarunvalodas līmenī, CE kategorija un profesionālais sertifikāts

Darba sākums: 2018. gads Marts

Pieteikšanās: ŠEIT

 

Dažāda profila celtnieki, darbam Zviedrijā, Stokholmā

Darba pienākumi: jāprot dažādas celtniecības lietas-montē logus, liek jumtus, labo jumtus,fasāžu taisīšana, mūrēšana, ir jāprot vismaz minimāli dažas no lietām, logu likšana, meklējam vismaz 12 cilvēkus,kuri prot dažāda veida darbus

Pieredze/Prasības: angļu valoda

Pieteikšanās: ŠEIT

 

8 burkānu racēji, darbs Zviedrijā

Darba pienākumi: burkānu ravēšana, lauka apstrāde

Pieredze/Prasības: nebaidīšanās no smaga darba

Darba sākums: 2018.gads, sezonas darbs no 1.jūnija līdz 25.augustam

Pieteikšanās: ŠEIT

 

Ofisa menedžere/is, darbs Rīgā

Darba pienākumi: komunikācija ar klientiem, dažādas dokumentācijas koordinēšana

Pieredze/Prasības: Zviedru valoda labā sarunvalodas līmenī

Darba sākums: 2018. gads MARTS

Pieteikšanās: ŠEIT

 

 

Santehniķi, darbam Zviedrijā, Stokholmā

 

 

 


Šīs vakances ir pieejamas tieši šobrīd tādēļ piesakies tūlīt
Ja esiet jau reģistrējies mūsu mājas lapā (reģistrācijai jābūt veiktai sākot no 2017.gada 1.janvāra) un vēlaties kandidēt uz kādu no vakancēm, lūdzu sūtiet e-pastu ar pieteikumu uz This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
Visas jaunākās vakances tiek ievietotas mūsu mājas lapā, tātad visas pieejamās vakances kurām var pieteikties ir atrodamas tieši šajā sadaļā.

 

Kontakti

Tu vari ar mums sakontaktēties jebkurā laikā:


Ofiss apmeklētājiem (OBLIGĀTI iepriekš jāpiesakās uz tikšanos ofisā)
Katru darba dienu no 10.00. – 17.00
Lizuma ielā 1, 3. stāvs, 311 kabinets,Rīga (blakus TC Alfa un Sporta Akadēmijai)

 
*Braucot ar liftu, izkāpjot kabineti pa labi

*Bezmaksas autostāvieta ar neierobežotu stāvvietu skaita būs pieejama Jums tieši pie paša ofisa


Tel.: 2 822 11 12; (katru darba dienu no 10.00. – 17.00.)
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. (jebkurā laikā)

Pirms nākšanas uz ofisu lūdzu piezvaniet un sarunājiet ar mūsu ofisa menedžeri apmeklējuma laiku

For international clients/Starptautiskajiem klientiem:
telefonu jautāt LV ofisa menedžerei (phone number please ask Latvian office manager) vai/or This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Piedāvājumiem, reklāmām un citai informācijai: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Gaidām Tevi!

 

Noderīgi

Šeit Jūs atradīsiet dažādus padomus un ieteikumus saistībā ar "Eurochance". Šī noderīgā informācija nāk no mūsu darbiniekiem, klientiem vai mums pašiem, apkopojot dažādās pieredzes.


Nokārtojiet bezmaksas Eiropas apdrošināšanas karti jau tagad


Katram no mūsu darbiniekiem, lai sāktu strādāt pie mums, ir nepieciešams nokārtot EVAK apdrošināšanas karti. Šo karti izsniedz bez maksas Veselības Norēķinu Centrā un tā dod tiesības uz ārstniecības pakalpojumu saņemšanu visā Eiropas Savienības teritorijā uz tādiem pašiem noteikumiem it kā Jūs būtu tās valsts pilsonis, kurā Jūs atrodaties. EVAK karte ir kā apdrošināšanas karte pret nelaimes gadījumiem ārvalstīs.


Ja arī Jūs vēl neesat mūsu darbinieks, bet vēlaties par tādu kļūt, iesakām, jau savlaicīgi nokārtot šo apdrošināšanas karti pat pirms esat bijis uz darba interviju. Ja arī Jūs neuzsāksiet pie mums strādāt, karte Jums noderēs dodoties citos ārvalstu ceļojumos vai darbā uz citām valstīm.


Piesakies savai EVAK kartei šeit. Karte ir bezmaksas:
http://www.vnc.gov.lv/lat/es/LV_iedzivotajiem/formas/


Vairāk informācijas par karti un tās iegūšanu atrodama šeit:
http://www.vnc.gov.lv/lat/es/LV_iedzivotajiem/EVAK/


Kuru valsti izvēlēties darbam?


Tas ir atkarīgs no Taviem mērķiem, kāpēc dodies strādāt uz ārzemēm.


Eurochance piedāvā darbu tikai vislabāk atalgotajās valstīs Eiropā: Skandināvijas valstīs un nu arī Spānijā.Mēs arī turpmāk piedāvāsim darbu tikai labi atalgotos amatos pie jaukiem un pārbaudītiem darba devējiem.
Tā kā, ja Tavs mērķis ar darbu ārzemēs ir labi nopelnīt, tad Eurochance ir labākā iespēja.


Ja dodies strādāt, lai apskatītu pasauli un sirds velk uz eksotiskām vietām, vari meklēt darbu siltajās Eiropas zemēs. Bet mēs noteikti neiesakām Kipru vai Maltu, kur darba nedēļa ir 6 dienas, darba devēja attieksme ir bieži pazemojoša un viņu tendence ir izmantot darbaspēku no jaunajām ES dalīvbalstīm par minimālo algu, kas nav daudz lielāka par Latvijas līmeni.


Sevišķi smagi siltajās zemēs (bieži arī Spānijā un Itālijā) var būt meitenēm, jo sabiedrībā sievietes bieži tiek vērtētas zemāk par vīriešiem.
Ja tomēr vēlies doties uz šo reģionu, noteikti rūpīgi pārbaudiet darba devēju.


Eurochance iesaka labāk doties strādāt uz augsti atalgotajām valstīm, pelnīt labu atalgojumu un uz siltajām zemēm doties atvaļinājumā.


Angliju vai Zviedriju?


Pastāv uzzskats, ka Lielbritānijā varot nopelnīt visvairāk, salīdzinot visas Eiropas Savienības valstis, tomēr pēdējā laikā arvien vairāk pastiprinās tendence, ka darbinieki no Austrumeiropas ir spiesti konkurēt savā starpā un tad darbu dabū tas, kas ir gatavs strādāt par viszemāko samaksu.
Minimālā alga Lielbritānijā ir 5,10 £/stundā, bet ar to nav viegli izdzīvot šajā dārgajā valstī.
Arī ne visu darba devēju attieksme šajā valstī ir atsaucīga un laipna. Bieži uz Jums var skatīties "no augšas" kā uz lēto darbaspēku no Austrumeiropas.
Bet ja Jūs ar to varat samierināties, tad Anglija arī ir laba iespēja nopelnīt.


Zviedrija jau izsenis ir raksturojusies ar tolerantu un iecietīgu sabiedrību. Šajā valstī darba devējiem ir pilnīgi vienalga no kuras valstis Tu esi. Ja Tu esi izdarīgs, čakli strādā un parādi sevi no labākās puses, Tu iemantosi lielu respektu.
Dzīves dārdzība Zviedrijā ir zemāka nekā Lielbritānijā, tādēļ runājot skaidras naudas izteiksmē, Jums pēc visu izdevumu segšanas uz rokas paliks vairāk naudas nekā strādājot Anglijā.


Daudzi izvēlas Zviedriju arī tāpēc, ka tā atrodas tuvu Latvijai, ceļa izmaksas ir ievērojami zemākas un Zviedrija katru gadu Apvienoto Nāciju Organizācijas (ANO) "Pasaules labklājības ziņojumā" tiek atzīta kā 1. vai 2. valsts pasaulē, kurā dzīvot ir vislabāk.


Cilvēki, kas reģistrējas mūsu datu bāzē un vēlas strādāt ārzemēs, bieži jautā, kuru nozari un amatu viņiem izvēlēties, ja darbu vēlas iegūt pēc iespējas ātrāk


Aprakstiet pēc iespējas sīkāk savas prasmes un iepriekšējo darba pieredzi. Tādā gadījumā mēs redzēsim, ka Jūs tiešām esat piemērots/a attiecīgajai vakancei.


Ko ņemt un ko neņemt līdzi


Lielākajā daļā citu valstu pārtikas cenas vairs nav augstākas kā Latvijā, tādēļ vairs nav vērts līdzi ņemt ēdamo. Mūsu ieteikums ir iepirkties lēto cenu veikalos ārvalstīs, kur produktu kvalitāte ir tāda pati, bet cenas ievērojami zemākas.


Neņem līdzi daudz drēbju, jo Tu tāpat nopirksi jaunas. Katrā valstī vietējā mode atšķirās, un var gadīties tā, ka Tavas foršākās bikses un jaciņu jaunie ārzemju draugi nepavisam nenovērtēs.


Paņem līdzi gultas veļu un virtuves piederumus. Citus padomus Tu atradīsi Eurochance Ceļvedī, ko saņemsi pirms došanās darbā.


Mums ir ļoti svarīgi uzzināt arī Tavas domas par mūsu darbību un ieteikumus kompānijas piedāvāto pakalpojumu uzlabošanā. Būsim priecīgi par jebkuru padomu un ieteikumu. Sūtiet uz This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.